OTOMASYON

UZMANLIK ALANLARIMIZ

     Deneyimli mühendislik kadromuzla projelerinize Mitsubishi, Siemens, ABB, Schneider, Omron gibi dünyanın önde gelen firmalarının otomasyon ürünleriyle çözüm sağlamaktayız. Bu markaların birçoğunun yetkili çözüm ortağı olmamızla birlikte diğer birçok markaya da hizmet vermekteyiz. Otomotiv, kimya, ilaç, biyoteknoloji, yiyecek & içecek, petrol ve gaz, enerji gibi birçok farklı endüstri için çözümler sunuyoruz.

  • Enerji izleme ve raporlama

  • DCS Otomasyonu

  • Proses Otomasyonu

  • Makina Otomasyonu

  • PLC ve RTU Sistemleri

  • Otomatik Yük Atma Sistemleri

FABRİKA OTOMASYONU
PROSES OTOMASYONU

Fabrika otomasyonu her zaman fabrika verimliliğini artırmanın yoludur. Geniş tecrübe sayesinde Sivart, güçlü AC motor sürücüleri, AC servo sürücüler, PLC'ler, HMI'lar, sıcaklık kontrol cihazları, hareket sensörleri, iletişim cihazları ve yazılımları içeren entegre çözümler ve komple otomasyon hattı sunar.

Her bir endüstrinin özel gereksinimlerine, anahtar teslim ve güvenilir çözümler sunmaktayız. Her endüstri farklıdır ve özel bir yaklaşım gerektirir. Sektöre özel hizmetler, ürünler ve sistemler sunuyoruz. Mühendislerimiz, sektörünüze göre elektrifikasyon, otomasyon ve işlemler konusunda en üst düzeyde uzmanlığı korurlar.

PLC – DCS – SCADA – RTU
MAKİNA OTOMASYONU

Endüstriye bağlı olarak, endüstriyel prosesleri çalıştırmak ve otomatikleştirmek için kullanılan cihazları, sistemleri, ağları ve kontrolleri içeren farklı tipte kontrol sistemleri ve ilgili enstrümantasyonları kullanıyoruz. SCADA, PLC ve RTU çözümleri, ekipmanın kontrol odası merkezlerine veri sağlamasına izin veren iletişim kanalları oluşturur. Mühendislerimiz su arıtma tesisi, enerji üretim tesisi veya herhangi bir yerdeki herhangi bir tesisi izlemek için kontrol sistemlerini entegre eder.

Metal işleme, Paketleme, Ambalaj, Tekstil, Plastik, Ahşap, Cam, Seramik, Mermer İşleme, Baskı Makinaları, CNC Makine Modernizasyonu ve daha fazlası için uygulama ve sektörlere yönelik geliştirilmiş olan çözümlerimizle yanınızdayız. Tel çekme sistemleri, anahtar teslim çözüm ve modernizasyon. Enjeksiyon kalıp, ektrüzyon, termoforming ya da havalı ekstrüzyon sektöründe çalışıyorsanız, ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilebilen çözümler sağlıyoruz. Dikey ya da yatay paketleme makinelerinden, ilaç kozmetik sektöründeki makinelere kutu katlama makinelerinden taşıma robotlarına kadar geniş bir alandaki birçok uygulama için hazırladığımız çözümlerimizi size sunuyoruz. Uçar testere, rotatif kesim, sarım uygulamaları ve benzeri uygulamalar.

More Innovative Solutions

for Your Business Need

Telif Hakkı ©2020 - Tüm Hakları Saklıdır.

SİVART
ENDÜSTRİYEL OTOMASYON

+90 262 655 39 80

İMALAT

Tübitak Gebze Yerleşkesi - Teknoloji Geliştirme Bölgesi,

Gebze / KOCAELİ

ATÖLYE

Barış Mh. Ahmet P​. Bulvarı NO:75D  Gebze KOCAELİ 

Bu site webkoloni.com tarafından kurulmuştur.